lead-managment-kurs-daria-bysyngierr-healthy-enterprises

Dowiedz się więcej

O moich kursach

Serdecznie zapraszam Cię do uczestnictwa w moich kursach online, które pozwolą Ci pozyskać umiejętności posługiwania się narzędziami w kierunku identyfikacji występujących nieprawidłowości w procesach oraz zastosowania działań optymalizacyjnych. Mam nadzieje, że moje kursy oparte na praktyce pozwolą mi przekonać Cię, że wykorzystywanie tych narzędzi nie jest wcale takie trudne a może być bardzo przyjemne i ciekawe 😊.                                      Kursy dostępne na platformie dotyczą zarządzania według koncepcji Lean Management, ale również ISO 9001. Praktykujmy jakość i szczupłe zarządzanie.

Po opanowaniu materiału z dowolnie wykupionego kursu, Ty sam decydujesz o jego zakończeniu, uzyskując imienny certyfikat. Dodatkowo do wykupionych materiałów posiadasz dożywotni dostęp.

 

Dla kogo są moje kursy?

Moje kursy są dla każdego. Zaczynając od pracowników produkcyjnych kończąc na stanowiskach kierowniczych. Przede wszystkim są one dla osób z potencjałem i chęcią do dalszego rozwoju a przy okazji w zdobywaniu awansów w pracy zawodowej. 

Wiem, że pozyskana wiedza pomoże Ci w odczuwaniu ogromnej satysfakcji w Twoich codziennych obowiązkach zawodowych.

Rozpocznij kurs Lean Management już dziś!

Kopiowanie niedostępne